title
title
title

Size, doğaya, toprağa, suya ve tüm canlılara verdiğimiz değerle...

İyilik Doğamızda

Rosece markası, sadece doğal içeriklerle, ayrıcalıklı ve en saf ürünleri geliştirmek amacıyla doğmuştur. Cildimize iyiliğin sadece doğadan geleceğine inandığımız için Rosece ürünlerinde organik olmayan yada organik sertifika kuruluşları tarafından onaylanmayan hiçbir yapay koruyucu ve kimyasal katkı maddesi kullanmıyoruz. Size ve çevreye verdiğimiz değerle, doğanın onları yarattığı şekle saygılı biçimde en kaliteli organik veya doğal içerikler kullanmaktayız.

Doğal ve Organik İçerik

Rosece ürünleri, doğal içerikler, sertifikalı organik içerikler ve organik sertifika kuruluşlarının onayladığı içerikler kullanılarak üretilmiştir. Ekolojik dengeyi bozan hammaddeleri içeriğinde bulundurmayan Rosece, doğal yağlar, bitki özleri ve vitaminlerin dışında bulunabilir ölçüde sertifikalı organik hammadde kullanmaktadır.

Kimyasallara Hayır

Bir kadın her yıl geleneksel kozmetik ürünlerinden yaklaşık 2 kg kimyasalı vücuduna almaktadır. Hamilelik sırasında annenin aldığı kimyasalların bebeği doğrudan etkilediği uzmanlarca kanıtlanmıştır. Bebeğinizi daha anne karnındayken korumaya başlayın, doğal ürünleri tercih edin! Zararlı kimyasallarla kuşatılmış bir dünyada en azından cildimize sürdüğümüz ürünlerin %100 doğal olduğundan emin olabiliriz. Bebekler, bizlerden çok daha hassas, dış etkenlere açık, yapay ve sentetik maddelere duyarlıdır. Rosece ürünleri bebeğinizin hayata geldiği bu en hassas dönemde cildine zarar vermeyen, saf yağlar ve bitkisel özler kullanılarak geliştirilmiş ve hazırlanmıştır. Sizi ve bebeğinizi riske atabilecek hiçbir kimyasal katkı maddesi veya toksik madde içermez. Rosece cilt bakım ürünlerinin içeriğinde SLS, SLES, ALS (SÜLFAT), Paraben, Mineral yağ, Silikon, Parfüm, Renklendirici ve ve Zararlı Kimyasallar kullanılmamıştır.

Doğaya ve Tüm Canlılara Duyarlı

Dünyamız ve onun tüm kaynakları bizim için çok değerlidir. Rosece markası, doğaya, toprağa, suya ve tüm canlılara duyarlıdır. Rosece ürünlerinde sadece çevre dostu ve geri dönüştürülebilir ambalaj kullanılmaktadır . Rosece ürünleri toksin içermeyen, hayvanlar üzerinde test edilmeyen içeriklerden üretilmektedir. Rosece ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez ve hayvanlarda test edilen hammaddeleri barındırmaz. Rosece, dünyamızı paylaştığımız dostlarımızın denek olarak kullanılmasına karşıdır.

Hikayemiz

Hassas ciltli bir prensesin kocaman bir aileye dönüşen hikayesi..

%100 doğal ve organik içerikleriyle Türkiye’nin temiz içerikli, aktif ve etkin cilt bakım markası Rosece’nin yolculuğu, kızının Atopik Dermatit rahatsızlığına karşı temiz içerikli ürünler arayan bir annenin ve bebekliğinden itibaren alerji ve cilt problemleriyle mücadele eden minik Gülce’nin ilham veren hikayesi ile başladı.

Profesyonel kariyerinde dermatoloji - alerji ve sağlık alanında yöneticilik geçmişi olan yüksek biyolog ve botanist Nurgül Dirlik, kızının mücadele ettiği alerji problemleri için temiz içerikli ürünler bulmakta zorlanınca, kendisi tıbbı bitkiler alanındaki mesleki bilgi ve deneyimleri ile bilimsel literatür ışığında kendi oluşturduğu formüller hazırladı. Gülce’nin cildine iyi gelen bitkisel çözümler, yakın çevrede çocukları için temiz içerikli ürün arayışında olan ailelerin de ilgi odağı oldu. En değerli varlıkları olan çocuklarına iyi gelen bu doğal çözümler, ailelerin de gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri temiz içerikli, doğal aynı zamanda aktif ve etkili ürün talebine dönüştü. Gelişen bu talepler karşısında aslında tüm hayatı boyunca altyapısı için birikim edindiğini fark eden Nurgül Dirlik, Rosece markasının temelleri atmaya karar verdi ve böylece 2015 yılında, medikal bir ihtiyaçtan doğan Rosece serüveni, markanın ismini aldığı minik Gülce’nin şifası olduktan sonra her geçen gün büyüyerek doğaya saygılı, çevre bilinci olan kocaman bir aileye dönüştü. Dünyanın çeşitli ülkelerine gerçekleştirilen başarılı ihracat faaliyetleri ile birlikte iç piyasaya da temiz içerikli aktif ve etkili doğal cilt bakımı ürünleri sunulmaya başlandı.

Her gün onlarca farklı kimyasala maruz kalan cildimizi güvenilir ve doğal, aynı zamanda etkin içerikler ile korumak 7’den 70’e hepimizin en büyük arzusu. Sadece kendi çocuklarımızın değil, çocuklarımıza bıraktığımız dünyamızın da geleceğimiz olduğu bilinciyle, doğaya, toprağa, suya ve tüm canlılara aynı hassasiyetle yaklaşan Rosece, ortak geleceğimizi korumak adına adımlar atmaktadır. Bu sebeple formüllerinde doğaya zarar vermeyen, hayvanlar üzerinde test edilmeyen hammaddeler ile saf yağlar, bitki suları, bitki özleri, vitaminler, mineraller, organik içerikler ve organik sertifika kuruluşları tarafından onaylanan içerikler kullanmaktadır. Günümüzde Rosece her cilt tipinin ihtiyacına yönelik saç ve cilt bakım ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesini gerek online platformlar gerekse Türkiye’nin dört bir yanındaki satış noktaları ve yurt dışındaki distribütörleri aracılığı ile sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor...

Blog

Rosece Blog
Şebnem Ekşib'ten 2021 Burçlar ve Uçucu Yağları
Burçlara Özel Nabız Kokusu Reçeteleri
Şifa Kaynağı Tıbbi Bitkiler
title
title
title
title
title
title
title
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR