Kastil Sabun-%100 Doğal Zeytin Yağı Sabunu-Hammadde

Fiyat : ₺165,00  + KDV
KDV Dahil : ₺194,70
Tahmini Teslim Süresi : 5 Gün

 

%100 Doğal Zeytinyağı sabunudur. Cildi kurutmadan, germeden nazikçe temizler, İçeriğindeki doğal zeytinyağı ve gliserin sayesinde cildin nemine destek olur. Eller ve tüm vücutta güvenle kullanılabilir. Hassas ciltlerde, çocuklarda ve bebeklerde de idealdir.

 

Musluklu, Alüminyum ambalajıyla min atık ve kolay kullanıma sahiptir.

5 KG

 

 

Sabunlaşmış Zeytinyağına "Kastil Sabun" denir. Sadece zeytin yağı, su ve potasyum hidroksit ile üretilir. Zeytinyağı içeriğindeki yağ asitleri, Potasyum Oksit ile tepkimeye girince Potassium Olivate  ve Gliserin meydana gelir. Kastil sabunda, içerikteki değerli antioksidanlar, vitamin ve mineraller tepkimeye girmez. Bu sebepten Kastil sabunun kalitesi, kullanılan zeytinyağının kalitesi ile doğru orantılıdır.  Kastil Sabun, cilt temizliği, ev temizliği gibi bir çok alanda kullanılabilecek en temiz içeriğe sahip sabundur.

Olduğu gibi kullanılabilir ya da içeriği uçucu yağlar ile zenginleştirilip, cilt tiplerine özel yıkama ürünleri ve kullanım yerine özel doğal deterjanlar hazırlanabilir.

 

 

Sadece doğal yağlar ve doğal içerikler ile üretişmiştir.

Ürün içeriğinde Sülfat çeşitleri, SLS, SLES, ALS, Mineral Yağlar, Paraben, Parafin, Alkol, EDTA, Silikon, Parfüm ve Renklendirici kullanılmamıştır.

 

 

İçerik: Aqua, Potassium Olivate, Glycerin.