SMP-Dengeleyici Şampuan-Yağlı Saçlar için
SMP-Dengeleyici Şampuan-Yağlı Saçlar için

SMP-Hyaluron Milky 8D / Multi Moleküler Hyaluronik Asit Serum

Fiyat : ₺10,00(KDV Dahil)

2 ML DENEME ÜRÜNÜ İÇERİR. HEDİYE ÜRÜNLER KATEGORİSİNDEN SİPARİŞİNİZE EKLEDİĞİNİZ 3 ÜRÜN ÜCRETSİZDİR.

 

Hediye ürünler kategorisindeki tester ürünleri, orijinal boy ürünlerimizi satın almadan önce ürünlerimizi deneyebilmeniz ve doğru ürün seçimine karar verebilmeniz içindir. Siparişinizle birlikte, sepetinize ücretsiz 3 adet tester ürün ekleyebilirsiniz. 3 adet üstü eklediğiniz tester ürünün ücreti sepet tutarınıza yansıyacaktır. Hediye ürün (tester) kampanyamızdan her çeşit için 1 adet kullanım hakkı bulunmaktadır.

 

Formülasyonundaki 8 farklı büyüklükte, uzun ve kısa zincirli Hyaluronik asit molekülleri ile çok boyutlu bir etkinlik sağlar. Cildin farklı katmanlarına nüfuz ederek etkili bir nemlendirme, dolgunluk ve elastikiyet sağlamaya yardımcı olur. Yüksek oranda Provitamin B5 ve Niasinamid içeriği ile düzenli kullanımda cilt bariyerini onarmaya ve lekeli ciltlerin aydınlık bir görünüme kavuşmasına destek olur. Süt yapısı ile yapışkan bir his bırakmadan kolay kullanım sağlar.

%2 Saf Hyaluronik Asit, %2 Provitamin B5, %2 Niacinamide / B3 Vitamini

 

Hyaluronik asit, cildin doğal nemlendirme faktörünün önemli bir bileşeni ve aynı zamanda cilt yaşlandıkça doğal olarak azalan bir moleküldür. Multi-Moleküler Hyaluronik Asit Serum, her biri cildin farklı katmanlarına nüfuz edebilen 8 farklı moleküler ağırlıkta ve farklı zircir yapılarında hyaluronik asit içermesi ve aynı zamanda cilde kendi üretiminde yardımcı olmasıyla benzersiz bir üründür. Hyaluronik asit molekülü cildin alt katmanlarına nüfuz etmek için çok büyük olduğundan, cilt yüzeyinde etkilidir ancak cildin alt katmanlarına ulaşamaz. Tek başına kullanıldığında, yüzeyin yumuşaklığını ve geçici olarak nemlenmesini sağlar, ancak dermisin hidrasyonuna katkıda bulunmaz. Hyaluron Milky 8D formülasyonu, farklı moleküler ağırlıklarına ve farklı yapılara sahip, hyaluronik asit çapraz polimeri ve hidrolize formları ile 8 farklı hyaluronik asit molekülü sayesinde bu soruna çözüm sunar. 8 boyutlu formülasyon, hyaluronik asit moleküllerinin cildin en üst katmanından alt katmanlarına kadar ulaşarak, ciltte derin ve kalıcı nemlendirme, görünür dolgunluk, elastik ve homojen görünümlü sağlıklı bir cilt sağlar. Düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit türevleri, cildin bağ dokusunda su depolanmasını sağlamasıyla cildin alt katmanlarında etkindir. Bu özellikleriyle cildi daha sıkı hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda kırışıklıkları da gözle görülür şekilde azaltır. 

%2 Provitamin B5 ve %2 Niasinamid ile kombinasyonu, ciltteki lekeler, ton eşitsizlikleri ve açık gözenekler üzerinde etki sağlarken, hassas, kızarık, sivilceli ve akneli ciltler için de etkili bir onarım özelliği sunar.

 

İçerikteki Hyaluronik Asit Türevleri

Sodium Hyaluronate; 1600 Kda molekül büyüklüğüne sahiptir. Hyalunorik asitin sodyum tuzudur. 

Sodium Hyaluronate; 300 Kda molekül büyüklüğüne sahiptir. Hyalunorik asitin sodyum tuzudur. 

Sodium Hyaluronate; 10 Kda molekül büyüklüğüne sahip. Hyalunorik asitin sodyum tuzudur. 

Sodium Hyaluronate; 5 Kda molekül büyüklüğüne sahip. Hyalunorik asitin sodyum tuzudur. 

Hyaluronic Acid; 3 Kda molekül büyüklüğüne sahip.

Hydrolyzed Hyaluronic Acid; hidrolize edilerek parçalanmış, cilde penetrasyonu arttırılmış bir hyaluronik asit türevidir.

Sodium Hyaluronate Crosspolymer; moleküler yapı olarak çapraz bağlıdır. Bu sayede normalden 5 kat daha fazla ve uzun süre nem tutabilme özelliğine sahiptir. Cildin derin katmanlarına ulaşabildiği için nem seviyesinin etkili bir şekilde depolanması ve korunmasına yardımcı olur.

Hydrolyzed Glycosaminoglycans; 200-800 da molekül büyüklüğüne sahiptir. Çok düşük moleküler ağırlıklı mukopolisakkaritlerin (kondrotin, heparin, hyaluronik asit, dermatan sülfat, keratin sülfat ve heparin sülfat) bir karışımıdır ve cilt tarafından tam emilim sağlar. Cildin alt katmanlarına kolay penetre olma özelliği ile uzun süreli nemlendirme sağlarken cildin nem kapasitesini maksimum seviyeye çıkartır. Hücre dışı matrise yapı kazandırmada ve cilde daha sıkı daha dolgun görünüm sağlamada rol oynar. Hücreler tarafından metabolize edilir ve burada yeni glikozaminoglikanların (GAG) sentezini arttırırlar.


SADECE DOĞAL KAYNAKLI İÇERİKLER VE VİTAMİNLERLE ÜRETİLMİŞTİR.


Günde 2 kez yüz temizliği sonrasında, ince bir tabaka halinde göz çevresi, boyun ve dekolte dahil tüm yüze nazikçe uygulayınız. Maksimum etkinlik için serumunuzu, tonik sonrası nemli cilde ve 12 saat arayla uygulayınız.

 

Ürünlerimizde kullandığımız; Sabit (Taşıyıcı) yağların tamamı saf, doğal ve soğuk sıkım yağlardır. Uçucu (esansiyel) yağların tamamı saf, doğal olup, çeşidine göre buhar distilasyonu, absolü veya soğuk sıkım (narenciyeler) yağlardır. Ürün içeriklerimizde Paraben, Silikon, SLS, SLES, ALS (SÜLFAT), Petrol Türevleri,  Mineral Yağlar, Parafin, Vazelin, Etil Alkol, EDTA, Parfüm, Renklendirici, Yapay Koruyucu ve Zararlı Kimyasallar kullanılmamaktadır.

 

 

 

Günde 2 kez yüz temizliği sonrasında, ince bir tabaka halinde göz çevresi, boyun ve dekolte dahil tüm yüze nazikçe uygulayınız. Maksimum etkinlik için serumunuzu, tonik sonrası nemli cilde ve 12 saat arayla uygulayınız. Kullanmadan önce çalkalayınız /Harici kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız. Serin ve kuru ortamda saklayınız. 

 

Ingredients: Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe Vera Jel), Coco-Caprylate (Hindistan Cevizi Kaynaklı Yumuşatıcı), Aqua (Su), Butyrospermum Parkii Butter (Karite/Shea Yağı), Cetearyl Alcohol (Bitkisel Yağ alkolü), Glycerin (Bitkisel Gliserin), Glyceryl Stearate (Bitkisel Emülgatör), Niacinamide (B3 Vitamini), Panthenol (Provitamin B5), Sodium Hyaluronate(3 Farklı Hyaluronik Asit Kombinasyonu), Vegetable Oil (Bitkisel Yağ), Sodium Stearoyl Glutamate (Bitkisel Kıvamlaştırıcı), Tocopheryl Acetate (E vitamini), Tridecane/Undecane (Doğal emülgatör), Hydrolyzed Glycosaminoglycans (Hyaluronik Asit Türevi), Hydrolyzed Hyaluronic Acid (Hyaluronik Asit Türevi), Hyaluronic acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer(Hyaluronik Asit Polimeri), Allantoin (Bitkisel Nemlendirici), Propanediol (Bitkisel Nemlendirici), Benzyl Alcohol/Dehydrocetic Acid (Doğala Özdeş Koruyucu), Xanthan Gum (Ksantan Sakızı).